Modne kuchnie wzory są aktualnie na czasie. Nie dziwi nikogo fakt, że coraz większa liczba osób rezygnuje z jednolitych kolorów na rzecz ciekawych wzorów, które stanowią unikalny motyw dekoracyjny, wzbudzający zainteresowanie nie tylko wśród domowników.

Kuchnie wzory i ciekawe zygzaki

To chyba jedna z najciekawszych i najczęściej występujących propozycji – nie tylko, jeśli chodzi o kuchenne wnętrza. Na razie jednak pozostańmy przy kuchniach, ponieważ są one motywem przewodnim. Zygzak Chevron (ponieważ taką nosi on nazwę) występuje najczęściej w kolorach czarno-białym, a także szaro-białym. Co jednak nie wyklucza jego występowania w innych odcieniach, jak np. zieleń i biel w jednym. Ten oto prosty, ale jakże efektowny zygzak, idealnie nadaje się na ściany, w formie tapet. Należy jednak pamiętać o tym, aby wybierać tapety, które to będą w stanie wytrzymać w tak specyficznych pomieszczeniach, jakimi są kuchnie. 

Geometryczne wzory do kuchni

Kuchnie wzory są idealnym miejscem do tego, aby zaprezentować symetrię geometrii. Jedna z najciekawszych propozycji, która wzbudza nie lada zainteresowanie. Niektórzy twierdzą, że od prostych, ale efektownych pattern nieco może kręcić się w głowie, ale w tym właśnie tkwi urok tej kombinacji, która również występuje w różnych odcieniach kolorystycznych. Pattern polecany jest nie tylko do małych kuchni, ale również do dużych pomieszczeń. Można pomyśleć o tym, aby taki wzór umieścić tylko w wybranych punktach, jak również wzdłuż całej jednej ściany. 

 

Comments are closed.

Pin It .pl https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ Industrialny dębowy stolik nocny loft