Szukając inspiracji na elegancki taras czy ogród warto skorzystać z gotowych propozycji topowych producentów. Pokazują oni jak wykorzystać nowoczesne krzesła ogrodowe zarówno w ogrodzie, jaki na tarasie czy balkonie w kompletach ze stolikami kawowymi czy obiadowymi. Jakie krzesła ogrodowe wybrać, aby cieszyć się wygodą i komfortem?

Nowoczesne krzesła ogrodowe w naszej przestrzeni wypoczynkowej

Jakie krzesła wybrać na nasz taras czy do ogrodu? Przede wszystkim podczas wyboru kierujemy się estetyką i wygodą – to ważne aspekty. Nie mniej istotny jest jednak ten związany z trwałością – meble ogrodowe powinny być odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią, zmiennymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV. Wśród proponowanych rozwiązań najlepiej w te oczekiwania wpisują się nowoczesne krzesła ogrodowe z technorattanu. Krzesła tego typu doskonale sprawdzą się jako element kolekcji kawowej, jak i obiadowej – są wygodne, trwałe, lekkie. Niska waga krzeseł tego typu wynika z zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Wierzch krzeseł tworzy plecionka technorattanowa, która nie chłonie wilgoci, brudu, jest zabezpieczona przed uszkodzeniami. Nowoczesne krzesła ogrodowe tego typu idealnie wpiszą się w oczekiwania klientów. 

Meble ogrodowe w cieniu parasola

Meble tarasowe to podstawa naszego wypoczynku – aby jednak wypoczywać komfortowo pamiętajmy również o tym, aby wybrać parasol ogrodowy dostosowany do naszych potrzeb. Wśród nowoczesnych parasoli znajdziemy zarówno modele o mniejszych, jak i większych czaszach. Warto pamiętać też o dobraniu odpowiedniej podstawy – w przypadku parasoli tarasowych najlepsze okażą się podstawy z niewielkimi kółkami, które pozwolą na wygodne przesuwanie konstrukcji po płaskiej powierzchni. Nasz parasol warto również ochronić w okresie jesieni i zimy poprzez zastosowanie odpowiedniego pokrowca ogrodowego. 

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej