Elegancko zastawiony stół i pyszne posiłki to najlepszy sposób na to, aby zgromadzić bliskich w jednym miejscu. Dobre jedzenie to jednak nie wszystko, co możemy zaoferować – warto zadbać o to, jak wygląda nasz stół. Poza elegancką zastawą stołową wybierzmy również piękne sztućce. Co proponują nam dzisiaj topowi producenci?

Sztućce dopasowane do potrzeb

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj sztućce to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale i oryginalne uzupełnienie stołu. Oferowany przez producentów zestaw sztućców zachwyci nad oryginalnym designem, pięknymi zdobieniami i trwałością. Współcześnie sztućce tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej – materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na wilgoć czy korozję. Takie sztućce bez obaw możemy czyścić w domowych zmywarkach. Niezwykle ważne jest również to, że sztućce są odpowiednio profilowane i wyważone co sprawia, że jedzenie jest czystą przyjemnością.

Jak zdobione są sztućce? Projektanci inspirują się różnorodnymi stylami i trendami. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się dzisiaj sztućce inspirowane stylem skandynawskim czy minimalistycznym. Charakteryzują się one nie tylko subtelnymi zdobieniami, ale nierzadko również wydłużonymi trzonkami oraz wysmukłą linią. W sklepach nie brak kompletów zdobionych w klasyczny sposób: motywami florystycznymi oraz ornamentami. Sztućce sprzedawane są w trwałych walizkach, w których możemy przechowywać zestawy na specjalne okazje. 

Sztućce dla dzieci

Czy wiesz, że producenci proponują również eleganckie sztućce dedykowane najmłodszym? Sztućce takie są nieco mniejsze, aby idealnie pasowały one do niewielkich rączek. Dodatkowo są one zdobione motywami z bajek lub też wzorami roślinnymi. Sztućce takie z pewnością urozmaica każdy posiłek i wywołają uśmiech na twarzach najmłodszych. 

Comments are closed.

Pin It Taboret industrialny stołek w stylu loft Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu live url