Zakup ubezpieczenia OC to obowiązek wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych – samochodów, motocykli. Cena polisy nie jest jednak stała, co daje możliwość wyszukania najlepszej oferty na rynku. W poszukiwaniach pomoże kalkulator OC bez podawania danych. Jak działa to narzędzie i czy korzystanie z niego jest bezpieczne?

Wykorzystaj kalkulator OC bez podawania danych i znajdź najtańszą polisę

Chcąc kupić polisę OC, nie musimy już osobiście udawać się do biura towarzystwa ubezpieczeniowego. Od wielu lat dostępne są kalkulatory OC, które pozwalają na wyszukanie ofert polis przy użyciu Internetu. W praktyce oznaczało to, że wystarczył komputer, dostęp do sieci oraz nieco czasu, aby znaleźć polisę dopasowaną do swoich potrzeb. niestety, dawniej kalkulatory takie wymagały podawania wielu danych, również tych, które mogły posłużyć w cyberprzestępczości. Dzisiaj problem ten został wyeliminowany – kalkulator OC bez podawania danych pozwoli na znalezienie najlepszej oferty OC oraz na ochronę danych. Jak to możliwe? Kalkulator online współcześnie potrzebuje jedynie dwóch informacji: numeru rejestracyjnego samochodu oraz daty urodzenia osoby, która pragnie ubezpieczyć swój pojazd. Pozostałe dane pobierane są z baz danych Ubezpieczeniowego funduszu Gwarancyjnego, który gromadzi dane o wszystkich polisach oraz osobach ubezpieczonych.

Czy kalkulator OC bez podawania danych pokaże najlepsze oferty na rynku?

Zdecydowanie tak – to proste i szybkie w działaniu narzędzie pozwoli na znalezienie oferty najbardziej korzystnej. Co ważne: na podstawie podanych danych kalkulator uwzględnia również zniżki posiadane przez posiadacza pojazdu, dzięki czemu cena polisy jest niższa. Atutem jest także możliwość zakupu wybranej polisy bez wychodzenia z domu – zajmie to zaledwie kilka minut.

 

 

Comments are closed.

Pin It https://absenting.com.pl/przemyslowy-szlif-w-twoim-domu-sekret-mebli-loftowych/ lanails.pl Nowoczesna metalowa półka na buty do przedpokoju