Stworzenie praktycznej i eleganckiej kuchni jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Kliencie mogą wybrać gotowe komplety meblowe lub też wybrać meble kuchenne na wymiar. Ta ostatnia opcja jest niezwykle ceniona. Dlaczego?

Meble kuchenne na wymiar – czy znasz ich zalety?

Meble kuchenne na wymiar tworzone są przez doświadczonych projektantów – założeniem takiej kuchni jest maksymalne wykorzystanie potencjału wnętrza oraz przestrzeni oraz zaproponowanie klientowi rozwiązań, które ułatwią codzienne korzystanie z tego pomieszczenia. W praktyce oznacza to, że meble kuchenne na wymiar tworzone są zgodnie z wcześniej stworzonym planem i projektem – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu kuchni na wymiar. Bez wątpienia największą zaletą mebli kuchennych na wymiar jest możliwość stworzenia kuchni swoich marzeń – nieograniczony wybór materiałów, kolorów, dekorów czy akcesoriów sprawia, że kuchnia może być idealnie dopasowana do użytkownika. Meble kuchenne na wymiar to również szansa na wybranie konkretnych tworzyw i materiałów. Projektanci proponują zarówno klasyczne płyty meblowe, płyty laminowane, lakierowane, jak i lite drewno. Meble mogą być też zdobione przeszkleniami, panelami dekoracyjnymi, fornirami, metalem.

Jak tworzone są meble kuchenne na wymiar krok po kroku?

Pierwszym krokiem jest dokładne wymierzenie pomieszczenia oraz określenie przez klienta swoich potrzeb i oczekiwań. Na tym etapie projektant może zaproponować konkretne rozwiązania. Klient wybiera nie tylko materiały zewnętrzne, ale również akcesoria wewnętrzne, takie jak zawiasy, prowadnice. Dokładny projekt pozwoli też na rozwiązanie problemów związanych z wnękami czy problematycznymi skosami. Kolejno meble kuchenne na wymiar są tworzone zgodnie z pomiarami. Po ich transporcie do domu klienta następuje montaż.

Comments are closed.

Pin It https://www.fcbu.org/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje/ lanails.pl zobacz