Przydomowy ogród może służyć na wiele sposobów: może być elegancką ozdobą fasady domu, miejscem, gdzie zapraszamy pszczoły, ale też przestrzenią, gdzie możemy odpoczywać. Minimalistyczny zestaw ogrodowy pozwoli na wykreowanie nietuzinkowej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. Dzięki takim meblom lato będzie jeszcze przyjemniejsze.

Jaki minimalistyczny zestaw ogrodowy wybrać?

Chcąc zaaranżować ogród w sposób prosty i elegancki, wystarczy wybrać jeden z nowoczesnych kompletów meblowych, dedykowanych do ogrodu. Jeśli szukamy kompletu wypoczynkowego, dobrym rozwiązaniem okażą się nowoczesne zestawy technorattanowe. Komplet taki może składać się z obszernej kanapy narożnej oraz fotela i niskiego stolika kawowego. Tak zaprojektowane miejsce wypoczynkowe zachęcać będzie do odpoczynku blisko zieleni, słońca, natury. Inną propozycją są meble modułowe – projektowane są one zgodnie z obowiązującymi trendami, a dodatkowo konstrukcje uzupełniane są nierzadko o egzotyczne drewno tekowe czy eukaliptusowe. Minimalistyczny zestaw ogrodowy tego typu świetnie wpisze się w aranżacje nowoczesne. Komplety modułowe posiadają miękkie, wygodne poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze.

Minimalistyczny zestaw ogrodowy w cieniu pergoli

Szukając sposobów na zacienienie miejsca wypoczynkowego, warto postawić na nowoczesne pergole ogrodowe. Pergole posiadają prostą budowę, wykonane są z trwałych materiałów. Dzięki dachom wykonanym z ruchomych lameli, pozwalają one na decydowanie o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Pergolę można dodatkowo uzupełnić o rolety boczne i frontowe. Minimalistyczny zestaw ogrodowy w cieniu pergoli stanie się ulubionym miejscem letniego relaksu, zarówno w samotności, w gronie rodziny czy też podczas wizyt znajomych.

 

 

 

Comments are closed.

Pin It https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ .pl